İşe Alım ve Oryantasyon

Çullas Group olarak gücümüzü alanında güçlü, yetkin ve dinamik kadromuzdan alıyoruz. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı yaratarak potansiyelimizi oluşturuyor, katılımı destekleyerek potansiyelimizi sonuna kadar değerlendiriyoruz. Eğer siz de Çullas ailesinin bir parçası olmak için gerekli yetkinliklere sahip olduğunuza inanıyorsanız Kariyer.Net sistemi üzerinden açık iş pozisyonlarına ulaşarak başvuru yapabilir veya insan kaynakları başlığı altında yer alan sayfadan insan kaynakları bölümümüze ulaşabilirsiniz.

İşe alım sürecimiz üç temel adımdan oluşur:

  1. Başvuru değerlendirme (Özgeçmiş ve Niyet Mektubu)
  2. Genel mülakat
  3. Özel mülakat

Bu süreçte Çullas Group olarak önemsediğimiz bazı niteliklere göre elemeler yapılır. Bize başvuru yapan adaylarımızın aşağıdaki niteliklere sahip olmasına ve bu nitelikleri de işe alım sürecinde sergilemelerini bekliyoruz.

Aradığımız nitelikler:

- Takım çalışmasına yatkınlık
- Kişisel gelişime önem vermek
- Yüksek iletişim kabiliyetleri
- Sonuç odaklılık
- İnsiyatif alabilmek 

Bu üç adımı tamamlayan adaylarımız, şirket içerisinde yerlerini almadan önce ekip üyelerimiz tarafından hazırlanan bir oryantasyon toplantısına katılım gösterirler. Bu toplantıda Çullas Group’un tarihi, vizyonu, ve hedefleri hakkında temel bilgilerin yanı sıra ilgili pozisyona dair hedeflerimizi ve beklentilerimizi de aktarıyoruz.