Değerlerimiz

GÜVENİLİRLİK

 

Çullas Group olarak haklı rekabetin en temel iki ilkesinin ‘dürüstlük’ ve ‘kalite’  olduğu inancındayız. Tedarikçilerimiz, bayilerimiz ve müşterilerimiz ile ilişkilerimizde karşılıklı güven ilişkisini doğru bilgilendirme ve dengeli ticaret anlayışı üzerine kuruyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli ürünü ve hizmeti sağlıyor, aklımızın bir köşesinde her daim onların ihtiyaçlarını tutuyoruz.

 

Bu sayede beraber çalıştığımız her kişi ve kurum için güven ile iş yapabileceği bir ortak oluyoruz.

 

İNNOVASYON

 

Biz her zaman daha iyi olanı yapabileceğimiz düşüncesine sahibiz. Düzenli olarak yalnızca piyasa ile değil, kendimiz ile de rekabet ediyor, daha iyi olmak için çabalıyoruz. Bu sebeple de innovasyonun  önemini oldukça iyi biliyor, ekibimizi kurarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yaratıcı bireylerden kuruyoruz. Her zaman yeni ürünler ve yeni hizmetler ortaya koyabilmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap etmek için çalışmaya devam ediyoruz.

 

PROFESYONELLİK


Beraber çalıştığımız tüm kişiler ve kuruluşlar ile ortak bir dil ve kültürde buluşmak, verimli iş yapabilmek için profesyonel bir metodun öneminin farkındayız. Kurumsal yapımız sayesinde bütün iş ortaklarımıza profesyonel bir tutum ile yaklaşıyoruz, bu çerçevede iş yapıyoruz.

 

TAKIM ÇALIŞMASI

 

En değerli kaynağımızın insan olduğunu asla unutmuyoruz. Takım çalışmasının önemini biliyor, şirketimiz ve tedarik ağımız çapında aynı takım ruhu ile iş yapıyoruz. Karşılıklı olarak birbirimizi destekliyor, oluşturduğumuz ortak hedefler için yükü birlikte sırtlıyoruz.