Hakkımızda

1995 senesinde iş hayatına başlayan Çullas Group, başarılı ticaret tecrübesini üretim kademesinde değerlendirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla 2004 senesinde ‘Bergama Madencilik’ firmasını kurdu. Sahip olduğu perlit ocakları nedeniyle bu alanda Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan Bergama Mdencilik, faaliyetlerini İzmir Bergama'da bulunan 10.000² kapalı alana sahip kırma-eleme ve genleştirme tesislerinde sürdürmektedir.

 

Ekokat markası ile yapı kimyasalları üretimi yaparak inşaat malzemeleri sektörüne giriş yapan Çullas Group, yatırımlarını ve altyapısal hazırlıklarını bu alana odaklayarak sektörde önemli bir üretici konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

 

Kalite ve güvenilirlik değerlerini ön planda tutan Çullas Group, bütün markalarında ilgili kalite tescillerini sağlamayı garanti eder. Türk standartlarına uygunluğu belirten TSE ve Avrupa standartlarına uygunluğu gösteren CE belgesi, bütün markalar ve ürünler için temel standarttır. Üretim bazında kalite kontrol için ISO 9001 modeli uygulanıyor.